Trade Compliance Manager

Biotechnologia, trade, import, eksport, prawo handlowe, urząd celny, compliance, remote, zdalnie
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży biotechnologicznej, poszukujemy Kontraktorów B2B do współpracy przy 12-miesięcznym projekcie na stanowisku:

Trade Compliance Manager

Do głównych zadań kontraktora należałoby udzielanie wsparcia w różnorodnych projektach związanych z zarządzaniem importem/eksportem i zgodnością, np. weryfikacja zgodności cen dóbr importowanych, korekt cen z mocą wsteczną, wdrażanie brokerów celnych. Praca przy opracowaniu i wdrożeniu standardowych procedur dla operacji importu/eksportu, prowadzenie szkoleń dla interesariuszy wewnętrznych z zakresu handlu międzynarodowego, przetwarzanie rozliczeń handlowych zgodnie z obowiązującymi przepisami celnymi dla UE, UK i CH oraz przygotowywanie dla brokerów instrukcji dot. odprawy importowej poprzez zatwierdzanie i sporządzanie dokumentacji podlegającej organom celnym, agencjom ds. zdrowia itp.

Poszukujemy osób doświadczonych w środowisku celnym, najlepiej działających w obszarze co najmniej regionalnym, znających bardzo dobrze przepisy handlu międzynarodowego (szczególnie obowiązujące regulacje dla EU, UK i CH), z doświadczeniem w operacjach importu/eksportu oraz z perfekcyjną znajomością języka angielskiego, również w słownictwie zawodowym (C1/C2).

Oferujemy umowę B2B na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w globalnym zespole (USA, PL, UK, CH), elastyczne godziny ze względu na pracę w różnych strefach czasowych, niezbędny do pracy sprzęt, 100% pracy zdalnej, możliwość podróży służbowych do Szwajcarii.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1175041
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Kontrakt
Branża/Sektor
Inżynieria
Lokalizacja
Polska
Obszar specjalizacji
Prawo i Podatki
Nr ref.:
1175041

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Karolina Sidor, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 225845550

Podobne oferty pracy do Trade Compliance Manager

 • AVP Risks and Compliance Testing

  Control Testing / Assurance / Second Line of Defence
  Kraków-
 • Manager, Tax Reporting & Compliance

  #opportunity #manager #tax #withholdingtax #compliance #client
  Wroclaw
 • Manager of Data Catalog and Compliance

  Data management, manager, compliance, GDPR, data catalog, data governance, Collibra, Informatica, Katowice, IT
  Katowice
 • Senior Regulatory Specialist, Product Variations

  Regulatory, CMC, module 3, product variations, life-sciences
  Warszawa