Rynek 2020

 

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy najnowszy raport Hays Poland oraz partnera merytorycznego firmy Deloitte „Nowe oblicze normalności. Perspektywa kandydatów”.

W wyniku pandemii wszyscy stanęliśmy przed wyzwaniem szybkiego odnalezienia się w tej bezprecedensowej sytuacji. Pracodawcy starali się zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom, dostosować się do obowiązujących zaleceń i umożliwić firmie kontynuację działalności. Pracownicy z kolei mierzyli się z trudnościami związanymi z pracą zdalną oraz niepewnością o swoją karierę.

Chociaż wydarzenia ostatnich miesięcy były dynamiczne, to wraz ze stopniowym powrotem do normalności zmieniają się nastroje zarówno wśród pracowników, jak i pracodawców.

W naszej najnowszej publikacji staramy się odpowiedzieć na pytanie- jak wygląda obecna sytuacja pracowników na rynku pracy? Jakie są ich plany na przyszłość? Czego się obawiają? Czy są skłonni zmienić profesję?


Link do pobrania bezpłatnego raportu zostanie przesłany na adres e-mail podany w formularzu.

Rynek 2020 Formularz

 

Niniejszym oświadczam, że przeczytałem i akceptuję Regulamin. Wypełniając powyższy formularz, poświadczam, że przeczytałem i zrozumiałem zapisy Polityki Prywatności.