IT telecom new specialism services


Rozmawiamy ze specjalistami IT, odpowiadającycmi na Twoje potrzeby

 

Dywizja IT i Telecoms skupia się na kompleksowej obsłudze firm z sektora telekomunikacji oraz technologii informatycznych. Nasza oferta usług rekrutacyjnych skierowana jest przede wszystkim do producentów oprogramowania i rozwiązań hardware’owych, integratorów, firm świadczących usługi informatyczne, call center oraz operatorów i dostawców usług telekomunikacyjnych. Obsługujemy również działy IT w firmach, m.in. z branży finansowej, produkcyjnej i FMCG.

Prowadzimy rekrutację na wymagające stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Nasza praca oparta jest na branżowym doświadczeniu konsultantów oraz dogłębnej i aktualnej wiedzy o rynku pracy w sektorze informatycznym i telekomunikacyjnym.

Bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami w dziedzinie IT i Telekomunikacji pozwala nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.

Realizując usługi dla naszych Klientów, koncentrujemy się na dostosowaniu usługi do rzeczywistych potrzeb Klienta i przedstawieniu najlepszych kandydatów na dane stanowisko.

Register a job

Trust us, we find the best candidates on the market

RHB services Porady dla pracodawców EN

Client advice

 

Please be informed that the Client Advice is only available in polish.

 

Hays Learning HP

Help your workers train anywhere on our online training platform. Free courses now available on remote working, wellbeing and health and safety during the coronavirus outbreak.

Sign up now

Visit our remote working hub to find tips and advice of video interviewing or what to do if you’re waiting to start a new job.

Let's go

Our employer hub will help you continue to nurture and grow your workforce even if your organisation has started remote working.

See more