CAREER TRANSITION- OUTPLACEMENT

CAREER TRANSITION- OUTPLACEMENT
We are your partner for all your HR challenges

Hays Career Transition Programme to usługa outplacementu, proponowana organizacjom, które planują przeprowadzenie redukcji personelu i poszukują rozwiązań wspierających pozytywne zarządzanie zmianą. Głównym celem programu jest udzielenie realnego wsparcia zwalnianym pracownikom w odnalezieniu się na rynku pracy oraz w efektywnym kierowaniu swoją dalszą karierą zawodową. Nasze programy dopasowane są do potrzeb organizacji i pracowników.


Praktyczna, ekspercka wiedza na temat rynku pracy w Polsce – działamy w obszarze rekrutacji od 15 lat, co roku kilka tysięcy kandydatów znajduje dzięki nam nową, wymarzoną pracę. Realnie wspieramy uczestników programu, dzieląc się naszą wiedzą na temat danego sektora, stanowiska oraz szerokimi kontaktami.

Wieloletnie doświadczenie – nasi Trenerzy Kariery prowadzą kilkadziesiąt programów outplacement rocznie.

Innowacyjność – uczymy jak wykorzystywać nowoczesne metody poruszania się na rynku pracy, zachęcamy do aktywności w mediach społecznościowych, wykorzystujemy video w treningach z uczestnikami.
 

RHB- Career transition zalożenia

Dowiedz się więcej o Career transition

Niniejszym oświadczam, że przeczytałem i akceptuję Regulamin. Wypełniając powyższy formularz, poświadczam, że przeczytałem i zrozumiałem zapisy Polityki Prywatności.  

HRC concatct HRC

Skontaktuj się z nami


Agnieszka Czarnecka
Head of HR Consultancy
M: +48 785 506 873
E: aczarnecka@hays.pl


Paulina Jarecka
Project Manager
M: +48 661 231 567​
E: jarecka@hays.pl