Fundacja

Fundacja Szczęśliwej Drogi

 

Cechą, która wyróżnia Hays, spośród konkurentów, jest unikalny system rekrutacji wysokiej klasy specjalistów, managerów oraz pracowników wyższego szczebla w oparciu o wyspecjalizowane dywizje. Sukces Hays Poland jest efektem szczególnej więzi z Klientami i Kandydatami, którą budujemy na wzajemnym zaufaniu w toku codziennych, bezpośrednich kontaktów.

Podejmujemy działania, których celem jest jeszcze lepsze dopasowanie naszych usług do Państwa potrzeb i wymagań. Jednocześnie chcemy działać na rzecz społeczeństwa, w którym wszyscy funkcjonujemy.

Dlatego Hays Poland podjął współpracę z Fundacją Szczęśliwej Drogi. Będziemy wdzięczni, jeśli znajdą Państwo chwilę, by podzielić się z nami wrażeniami dotyczącymi Państwa kontaktów z konsultantem Hays. Za każdą wypełnioną ankietę odesłaną przez Państwa do Hays, przekażemy 5 PLN na rzecz Fundacji Szczęśliwej Drogi.

Pomóż nam pomóc.
Pamiętaj o wypełnieniu ankiety.

Metodologia

Metodologia

Mechanizmy naszego badania.

Register a job

Jeśli chcą Państwo zlecić Hays rekrutację bądź realizację usług HR, prosimy o wypełnienie formularza. Po jego przesłaniu skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia możliwości naszej współpracy.  

Contact us

Hays ma biura w całej Polsce. Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje potrzeby w zakresie zatrudnienia.