Podjęliśmy wyzwanie

Podjęliśmy wyzwanie
Teraz Twoja kolej!

Od 2013 roku Hays jest Oficjalnym Partnerem Rekrutacyjnym Klubu Piłkarskiego Manchester City. Jako oficjalny partner z dumą wspieramy klub znajdując najlepszych specjalistów, którzy stoją za sukcesem drużyny na boisku.

Zawodnicy  klubu Manchester City opowiadają o tym jak zaczęli swoje kariery i jak wielu ludzi pomagało im w drodze na szczyt:

 

Yaya Toure:

 

 Vincent Kompany:

 

 

 Fernandino:

 

Hays, Oficjalny Partner Rekrutacyjny Klubu Piłkarskiego Manchester City, jest największą na świecie agencją rekrutacji specjalistycznej działającą w 33 krajach. Co roku z pasją wspieramy rozwój zawodowy ponad 250 000 profesjonalistów na całym świecie pomagając im zrobić kolejny krok w karierze.

Dzięki nam znajdziesz pracę na miarę swoich możliwości i w pełni wykorzystasz swój potencjał zawodowy.

 

HaysSpecialismTree

ManCity w poszukiwaniu talentów

W poszukiwaniu talentów

Przeczytaj jak Man City pracuje nad wyszukiwaniem ludzi, którzy będą spełniać ich wyśrubowane możliwości

Szukasz pracowników? Zarejestruj wakat PL

Zaufaj nam, znajdziemy najlepszego kandydata

Jeśli chcą Państwo zlecić Hays rekrutację bądź realizację usług HR, prosimy o wypełnienie formularza. Po jego przesłaniu skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia możliwości naszej współpracy.  

 

Niniejszym oświadczam, że przeczytałem i akceptuję Regulamin. Wypełniając powyższy formularz, poświadczam, że przeczytałem i zrozumiałem zapisy Polityki Prywatności.   

Kontakt do mediów RH

Kontakt dla mediów

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania komentarzy dotyczących sytuacji na rynku pracy, trendów w danych branżach, czy zagadnień związanych z rekrutacją oraz HR.