interview

 

Czekasz na rozmowę rekrutacyjną? Solidnie się do niej przygotuj z poradnikiem stworzonym przez ekspertów Hays. W niniejszym dokumencie znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do rozmowy w sprawie pracy i na co zwrócić szczególną uwagę, aby spotkanie z potencjalnym pracodawcą zakończyło się dla Ciebie sukcesem – bez względu na to, czy odbywa się zdalnie czy w sposób tradycyjny.
 
Wskazówki podzieliliśmy na trzy części. Część pierwsza jest listą rzeczy do zrobienia w ramach przygotowań do rozmowy w sprawie pracy. Część druga zawiera wskazówki, co robić i na co zwrócić uwagę w trakcie spotkania. Część trzecia wyjaśnia, jak się zachować i jakie działania podjąć, w zależności od tego czy rozmowa zakończyła się dla Ciebie sukcesem czy też nie.  


Wskazówki zawarte w przewodniku Hays Poland są przydatne zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w karierze, jak również doświadczonych ekspertów, chcących zwiększyć swoje szanse na otrzymanie wymarzonej pracy. 

Wypełnij formularz, aby otrzymać link do pobrania poradnika. 

 

Formularz interview guide

 
 
 
 

Niniejszym oświadczam, że przeczytałem/am i akceptuję Regulamin. Wypełniając powyższy formularz, poświadczam, że przeczytałem/am i zrozumiałem/am zapisy Polityki Prywatności.