Pracuj z domu promo blocks

Pracuj z domu

Pracuj z domu promo blocks

Pracuj z domu body

Chociaż dla wielu profesjonalistów praca zdalna jest codziennością, to dla innych stanowi wyzwanie. Brak bezpośredniego kontaktu z zespołem i partnerami biznesowymi wymaga dopasowania dotychczasowych sposobów działania do nowych okoliczności, przy jednoczesnym zadbaniu o własne samopoczucie. Eksperci Hays opracowali zestaw praktycznych porad i zaleceń, dzięki którym nie tylko znajdziesz swój własny sposób na skuteczną – i zdrową – pracę z domu, ale również dowiesz się, jak zdalnie rozwijać karierę.

Wypełnij formularz, aby otrzymać zestaw poradników z tej sekcji.

Jeśli zarządasz rozproszonym zespołem lub prowadzisz zdalne rekrutacje, przydatne porady znajdziesz tutaj.

pracuj z domu promo 2

Poszukiwanie pracy z domu

Dzięki poradnikowi zwiększysz swoją szansę na zdobycie wymarzonej pracy. Dowiedz się, jak skutecznie szukać pracy i uczestniczyć w zdalnych rekrutacjach.

Praca i rozwój kariery w domowym zaciszu

Dowiedz się, z jakich narzędzi wideo możesz korzystać podczas pracy z domu oraz jak przygotować się do zdalnej rozmowy rekrutacyjnej.

 

Zdalne rozpoczęcie nowej pracy

Zapoznaj się z praktycznymi poradami, jak wykorzystać okres wypowiedzenia w dotychczasowej firmie i rozpocząć nową pracę w formie zdalnej.

 

Dobre samopoczucie podczas pracy z domu

Praca z domu dla jednych jest codziennością, lecz dla innych – wyzwaniem. Sprawdź, jak osiągnąć zdrową równowagę pomiędzy pracą i życiem prywatnym.

Praca z domu a obowiązki rodzicielskie

Jak pogodzić pracę zdalną i obowiązki rodzicielskie, gdy w domu przebywają dzieci? Dowiedz się, jakie praktyki warto wdrożyć, aby ułatwić to zadanie.

 

Jak skutecznie dopasować się do zachodzących zmian

W obliczu ostatnich doświadczeń, zdolność szybkiej adaptacji do zmian w jeszcze większym stopniu stanie się kompetencją cenioną i poszukiwaną przez pracodawców.

Blog Hays Poland

Blog Hays to miejsce, w którym doświadczeni eksperci w rekrutacji dzielą się wskazówkami na temat skutecznego poszukiwania pracy, a także rozwoju zawodowego i osobistego.

 

Pracuj z domu promo blocks

Pracuj z domu promo blocks

Pracuj z domu - formularz

Chcę otrzymać dostęp do materiałów

Niniejszym oświadczam, że przeczytałem/am i akceptuję Regulamin. Wypełniając powyższy formularz, poświadczam, że przeczytałem/am i zrozumiałem/am zapisy Polityki Prywatności.

Szukaj pracy

Szukasz nowej pracy? Wyszukaj idealną ofertę lub skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów.

Pracuj z domu promo blocks

Pracuj z domu promo blocks