Zarzaj z domu

Zarządzaj z domu main

Praca zdalna dla wielu firm jest lub staje się czymś powszechnym, co wymaga od szefów zespołów dopasowania dotychczasowych praktyk do nowych okoliczności. Jak skutecznie zarządzać pracownikami, którzy wykonują swoje obowiązki z domu? Jak prowadzić procesy rekrutacyjne w formie zdalnej i na odległość wdrażać nowych pracowników? Materiały opracowane przez ekspertów Hays pomogą znaleźć indywidualny sposób na zdalne zarządzanie zespołami i procesami HR.

Aby otrzymać pełen zestaw poradników z tej sekcji, zachęcamy do wypełnienia formularza.

Dodatkowe porady dla pracowników zdalnych są dostępne tutaj.

obZarządzaj z domu promo boxes

Praca i rekrutacja w fomie zdalnej

Jak wybrać narzędzie do wideo konferencji? Poradnik zawiera zestaw porad dotyczących dostępnych rozwiązań i najlepszych praktyk w zakresie wirtualnych spotkań rekrutacyjnych.

Zdalna rekrutacja

Poradnik, jak prowadzić zdalne rozmowy rekrutacyjne z kandydatami. Jak sprawić, aby wideo konferencja była równie skuteczna co tradycyjne, bezpośrednie spotkanie?

Zdalne wdrożenie nowych pracowników

Wdrożenie nowego pracownika w formie zdalnej może być równie skuteczne, co tradycyjny onboarding. Wyjaśniamy, na co należy zwrócić szczególną uwagę.

Praca z domu a obowiązki rodzicielskie

Jak pogodzić pracę zdalną i obowiązki rodzicielskie, gdy w domu przebywają dzieci? Oto zestaw porad i pomysłów, dzięki którym to zadanie będzie łatwiejsze.

Dbanie o dobrostan pracowników

Praca z domu może powodować pogorszenie nastroju. Poradnik pomoże szefom zespołów zadbać o dobrostan pracowników, którzy zdalnie wykonują swoje obowiązki.

Zdalny onboarding

Jak zaplanować pierwszy tydzień współpracy, aby osoba dołączająca do firmy w okresie pracy zdalnej, bez problemu się w niej odnalazła?

Szybko i skutecznie przeprowadzaj zespół przez proces zmiany

Obecna sytuacja zmusiła wiele organizacji do dokonania różnorodnych zmian, a ciężar ich skutecznego wdrożenia spadł na szefów zespołów. Jak powinno przeprowadzić się pracowników przez cały proces?

Przewodnik po działaniach operacyjnych firmy w nowej rzeczywistości

Pracodawcy powinni zacząć analizować, jak należy zmieniać swoje modele operacyjne, aby dopasować je do aktualnych potrzeb pracowników i klientów w nowej rzeczywistości.

Jak pracować ze swoim zespołem w nowej rzeczywistości?

W poradniku omawiamy, jak proces wprowadzania organizacji w nową rzeczywistość może wpłynąć na pracowników – zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Zarzadzaj z domu formularz

Chcę otrzymać dostęp do materiałów

Niniejszym oświadczam, że przeczytałem/am i akceptuję Regulamin. Wypełniając powyższy formularz, poświadczam, że przeczytałem/am i zrozumiałem/am zapisy Polityki Prywatności.

Register a job

Jeśli chcą Państwo zlecić Hays rekrutację bądź realizację usług HR, prosimy o wypełnienie formularza. Po jego przesłaniu skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia możliwości naszej współpracy.