Site Header & Navigation-Multilingual

Wybór języka

English

Raport BSS - Hero

CENTRA USŁUG BIZNESOWYCHRaport Płacowy2022

Pobierz raport

Raport BSS - Block 1

Efekt pandemii w sektorze BSS dawno minął

Firmy chętniej podejmują decyzje o rozwoju centrów usług, a na rynku stale pojawiają się nowe inwestycje zagraniczne. Wysoka aktywność rekrutacyjna przekłada się na trudności z pozyskiwaniem odpowiednich pracowników. W 2022 r. wyzwań w tym zakresie spodziewa się aż 65 proc. firm z branży.

Adresując potrzeby związanie z zatrudnieniem, pracodawcy podwyższają wynagrodzenia. W 2021, szacunkowy wzrost płac wyniósł 6 proc., natomiast doświadczeni eksperci mogli liczyć nawet na podwyżki rzędu 15-20 proc.

98%

firm z sektora BSS planuje rekrutacje w 2022

Raport BSS - Block 2

W sektorze nowoczesnych usług dla biznesu ponownie nastał rynek kandydata. Ciekawymi możliwościami zawodowymi cieszą się obecnie niemal wszyscy pracownicy branży, niezależnie od poziomu doświadczenia. Należy oczekiwać, że ten trend utrzyma się w nadchodzących miesiącach.

Aleksandra Tyszkiewicz

Aleksandra Tyszkiewicz
Executive Director, Hays Poland

Raport BSS - Form

Jakie są trendy płacowe w centrach usług dla biznesu?

Pobierz raport płacowy, prezentujący wynagrodzenia pracowników centrów SSC/ BPO. W publikacji znajduje się zestawienie stawek na 40 stanowiskach, komentarze ekspertów rynku pracy oraz wyniki badania przeprowadzonego wśród pracodawców i pracowników sektora BSS. Analiza wynagrodzeń bazuje na danych uzyskanych w ramach projektów rekrutacyjnych realizowanych przez ekspertów Hays Poland w roku 2021.

Link do pobrania bezpłatnego raportu zostanie przesłany na adres e-mail podany w formularzu.

Poland Salary Guide Cover
  • Niniejszym oświadczam, że przeczytałem/am i akceptuję Regulamin. Wypełniając powyższy formularz, poświadczam, że przeczytałem/am i zrozumiałem/am zapisy Polityki Prywatności.

Raport BSS - Bottom Banner

Footer Careers