USŁUGI SZYTE NA MIARĘ

Rozwijamy się wraz z otaczającym nas światem. Nasz globalny know-how i lokalne doświadczenie pozwalają świadczyć usługi dopasowane do Państwa potrzeb. Nawiązujemy kontakty z najlepszymi specjalistami w branży technologicznej.

Filarem naszych usług są konsultanci, którzy wspierają Państwa organizację dostarczając najlepszych kandydatów. Codziennie rozwijamy nasze usługi, tak aby zarówno ich jakość jak i dopasowanie do potrzeb klientów były na najwyższym poziomie. 

Wspieramy organizacje niezależnie od wielkości, skali i sektora. Niezależnie od tego, czy Państwa firma jest startupem, scaleupem czy też dużą spółką z branży Fintech lub Martech, możemy wspierać Państwa w dalszym rozwoju i odnoszeniu kolejnych sukcesów.

Responsive Image

Fintech

Jakiś czas temu postrzegane jako zagrożenie dla banków, towarzystw ubezpieczeniowych i firm świadczących usługi zarządzania inwestycyjnego, dziś rozwiązania fintech stanowią przyszłość świata finansów. Nowości w świecie technologii finansowych pozwoliły na dotarcie do nowych rynków, tworzenie bardziej innowacyjnych produktów, zwiększenie wydajności i - w dobie, gdy klienci oczekują intuicyjnych i bezproblemowych doświadczeń - faktyczne udoskonalenie w obszarze UX.

Pomożemy znaleźć talenty z branży technologicznej dynamicznie rozwijającym się startupom, a także firmom zwiększającym skalę działalności, które chcą współpracować z największymi partnerami finansowymi czy renomowanymi spółkami świadczącymi usługi finansowe.

Martech

Dziś marketerzy używają średnio więcej niż pięciu narzędzi dziennie. Dzięki innowacjom, sztucznej inteligencji, automatyzacji oraz CMS, rozwiązania w obszarze technologii marketingowych pozwalają osiągać lepsze wyniki skuteczniej niż kiedykolwiek wcześniej oraz wpływają na ograniczenie kosztów.

Czy Państwa organizacja dostarcza rozwiązań martech i zaczyna właśnie budować swoją pozycję lidera na rynku? A może dążycie Państwo do wzmocnienia własnych zasobów w zakresie technologii marketingowych? Niezależnie od celu, do jakiego dąży organizacja, nasza specjalistyczna wiedza pozwala doskonale zrozumieć Państwa potrzeby - wiemy również, jakich specjalistów w branży technologicznej będą Państwo potrzebować.

Wysłuchamy Państwa problemów rekrutacyjnych i dobierzemy dla optymalne rozwiązanie.
Responsive Image