PRZENIEŚ SWOJĄ
KARIERĘ NA
WYŻSZY POZIOM

Świadomość tego, jakie korzyści płyną ze zwinnych i nowoczesnych systemów planowania zasobów przedsiębiorstwa i zarządzania relacjami z klientami pomaga organizacjom szybciej się rozwijać, sprawniej wdrażać ulepszenia i działać na większą skalę, dlatego Twoje umiejętności i doświadczenie są niezwykle cenne.

Chcesz uzyskać szybki i prosty dostęp do najlepszych możliwości związanych z planowaniem zasobów przedsiębiorstwa? Mamy dostęp do ogromnej liczby ofert pracy w dziedzinie planowania zasobów przedsiębiorstwa, dzięki czemu pomożemy Ci znaleźć nowe stanowisko pracy.

Znajdź swoją następną rolę

Zależy nam nie tylko na  znalezieniu Ci nowej pracy, ale przede wszystkim na tym, aby nowe stanowisko było idealnie dopasowane do Twoich oczekiwań. Możesz współpracować z niedużą organizacją, która dąży do wdrożenia swojego pierwszego systemu planowania zasobów przedsiębiorstwa lub organizacją o ugruntowanej pozycji, wdrażającą aktualizacje SAP S/4HANA na dużą skalę.

Niezależnie od preferencji, możliwość wyboru jest kluczowa, a uzyskanie właściwej porady ma ogromne znaczenie. Pomożemy Ci w poszukiwaniu pracy i będziemy wspierać na każdym etapie kariery.

Sprawdź nasze najnowsze oferty dla specjalistów ds. planowania zasobów przedsiębiorstwa lub prześlij nam swoje CV.

Najnowsze oferty pracy dla specjalistów ds. planowania zasobów przedsiębiorstwa

Specjalista IT Security (Support)
Warszawa
Resource Support / Personal assistant
Polska
Specjalista ds. automatyzacji / Delivery Manager
Warszawa
Sprawdź

Odpowiedzi na pytania dotyczące planowania zasobów przedsiębiorstwa

Jacy pracodawcy zatrudniają specjalistów ds. planowania zasobów przedsiębiorstwa?

Organizacje różnej wielkości, zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego, zatrudniają specjalistów ds. planowania zasobów przedsiębiorstwa, ponieważ prawie każdy pracodawca ma do czynienia z projektami zakładającymi przyspieszoną transformację cyfrową.

Powszechne wdrożenie systemu planowania zasobów przedsiębiorstwa w chmurze oferuje wiele możliwości. Istnieją różne projekty, nad którymi możesz pracować. Duże organizacje przenoszą istniejące systemy planowania zasobów przedsiębiorstwa do chmury, natomiast mniejsze podmioty często zaczynają od zera.

Istnieje również możliwość pracy w większych organizacjach, które przechodzą ze starszych systemów np. na SAP S/4HANA.

Jakie są najważniejsze umiejętności potrzebne specjalistom ds. planowania zasobów przedsiębiorstwa?

Pracodawcy poszukują specjalistów ds. planowania zasobów przedsiębiorstwa z doświadczeniem we wdrażaniu systemów w chmurze. Big Data i wiedza specjalistyczna w zakresie zarządzania danymi są nieocenione, ponieważ organizacje dążą do maksymalizacji wykorzystania gromadzonych danych.

Mile widziane jest posiadanie wiedzy na temat nowszych technologii, takich jak sztuczna inteligencja, analityka predykcyjna i automatyzacja procesów. Tak więc bardzo ważne jest ciągłe doskonalenie się i pozostawanie na bieżąco z najważniejszymi trendami związanymi z planowaniem zasobów przedsiębiorstwa (a także systemami zarządzania relacjami z klientem). Należy również zastanowić się, jak wspomniane technologie mogą być wykorzystywane na Twoim stanowisku.

Nie należy jednak zaniedbywać kompetencji miękkich. Zarządzanie zespołem i mentoring, umiejętności komunikacyjne służące do zarządzania interesariuszami oraz analityczne podejście do rozwiązywania problemów są niezbędne.

Jakich kompetencji miękkich oczekują pracodawcy od specjalistów ds. planowania zasobów przedsiębiorstwa?

Solidne zdolności komunikacyjne i umiejętność zarządzania interesariuszami są niezbędne w przypadku zajmowania stanowisk związanych z planowaniem zasobów przedsiębiorstwa. Praca wiąże się z zaangażowaniem w wiele różnych obszarów organizacji oraz realizowaniem w nich ulepszeń i wdrożeń.

Powiązane z powyższymi są również umiejętności zarządzania zmianą oraz zarządzania projektami. Są one niezwykle cenione przez pracodawców, ze względu na  zmiany biznesowe spowodowane rozwojem rozwiązań informatycznych.

Jakie saaktualne trendy w dziedzinie planowania zasobów przedsiębiorstwa?

Przyjęcie rozwiązania opierającego się na systemie planowania zasobów przedsiębiorstwa w chmurze jest nadal głównym i jednym z najważniejszych celów organizacji, które starają się wykorzystać dodatkową szybkość, zwinność i łatwość dostępu, jakie ten system zapewnia. Integracja sztucznej inteligencji i możliwości uczenia maszynowego z systemami planowania zasobów przedsiębiorstwa i zarządzania relacjami z klientem pomaga zwiększać wydajność biznesową.

Ogromne ilości danych generowanych w czasie rzeczywistym przez Internet Rzeczy tworzą również nowe, fascynujące możliwości w zakresie automatyzacji procesów. Podsumowując, dzieje się dużo, co oznacza wiele możliwości dla specjalistów ds. planowania zasobów przedsiębiorstwa.