PRACOWNICY
KONTRAKTOWI,
KTÓRYCH
SZUKASZ

IT Contracting specjalizuje się w dostarczaniu usług IT poprzez zewnętrznych specjalistów i konsultantów. Staramy się pracować z najlepszymi, dlatego też jesteśmy w stanie realizować coraz bardziej złożone i zaawansowane projekty. Swoje usługi kierujemy do wszystkich sektorów gospodarki, a w szczególności do firm, które potrzebują w szybki sposób pozyskać wiedzę i doświadczenie w zakresie projektów IT.

Obecnie dysponujemy międzynarodowymi zasobami, które pozwalają nam odnaleźć i zachęcić najlepszych specjalistów w branży. Nasze projekty cechuje indywidualne podejście do potrzeb Klienta, skuteczność  dotarcia do właściwego specjalisty lub grupy specjalistów oraz niezawodność. Bez względu na to, czy poszukujesz zespołu do wdrożenia trwającego projektu, czy też indywidualnego kandydata o określonych umiejętnościach na krótki czas - znajdziemy pracowników, których potrzebujesz, na każdym szczeblu.

Responsive Image

Obszary działania:

Sektor finansowy (bankowość i ubezpieczenia)
Sektor telekomunikacyjny
Firmy usługowe IT
Firmy produkcyjne
Sektor SME – małe i średnie przedsiębiorstwa

Usługi świadczone przez naszych kontraktorów obejmują miedzy innymi:

Testowanie i automatyzacja testów
Tworzenie nowych środowisk/platform aplikacyjnych (Java, .Net, RPG, inne)
Integracja aplikacji/środowisk aplikacyjnych
Hurtownie Danych
Platformy Business Intelligence
Rozwiązania portalowe
Systemy CRM
Rozwiązania ERP
Zarządzanie infrastrukturą IT
Audyt bezpieczeństwa i polityki bezpieczeństwa
Zarządzanie tożsamością i dostępem (IAM)
Zarządzanie korporacyjnym portfelem usług
Korporacyjna automatyzacja procesów oraz wiele innych​​​
Responsive Image

Zleć rekrutację

Jesteśmy zawsze gotowi udzielić wsparcia w rekrutacji pracowników o aktualnie poszukiwanych kompetencjach.

Prosimy o pozostawienie​​​​​​ danych kontaktowych, a jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Państwem, by omówić, jak możemy pomóc.
 
 
  •  

Niniejszym oświadczam, że przeczytałem/am i akceptuję Regulamin. Wypełniając powyższy formularz, poświadczam, że przeczytałem/am i zrozumiałem/am zapisy Polityki Prywatności.

Ważne pytania dotyczące rekrutacji w branży technologicznej

Dlaczego warto skorzystać z usług rekrutacyjnych?

Specjalistyczna wiedza i relacje ze specjalistami w branży technologicznej sprawiają, że znajdziemy eksperta pasującego do Państwa zespołu - zarówno najlepszego kierownika projektu, jak i specjalistę Salesforce.
 
Dedykowany konsultant Hays skontaktuje się z Państwem w celu dokładnego poznania działalności firmy, tak abyśmy mogli dopasować najlepszych kandydatów do ról w organizacji.
 
Po określeniu profilu poszukiwanego kandydata, rekruter, polegając na swej specjalistycznej wiedzy i rozbudowanej sieci kontaktów, wyszuka specjalistę, który będzie pomagał realizować cele organizacji.

Jaki jest najlepszy sposób, aby zlecić rekrutację?

Uruchomienie procesu rekrutacji kandydata jest niezwykle proste - mogą Państwo zgłosić swój wakat poprzez formularz „Zleć rekrutację” lub porozmawiać bezpośrednio z konsultantem, dzwoniąc do lokalnego biura Hays.

W jaki sposób pozyskać i zaangażować pracowników z branży technologicznej?

Gdy poznamy cele i kulturę organizacyjną firmy oraz profil stanowiska poszukiwanej osoby, uruchomimy szereg narzędzi - od specjalistycznych portali pracy, przez kampanie w mediach społecznościowych, aż po tworzenie dedykowanych mikrowitryn.
 
Jednak, co najważniejsze, skorzystamy z naszej unikalnej sieci kontaktów i wyjątkowych relacji z ekspertami w branży technologicznej, by znaleźć i zaangażować kandydatów, zarówno tych aktywnych, jak i pasywnych.

Czy Hays oferuje również wsparcie w zakresie onboardingu?

Odpowiedni proces onboardingu ma ogromne znaczenie, w szczególności w przypadku specjalistów z branży technologicznej. Wobec ogromnej konkurencji w poszukiwaniu talentów, należy w odpowiedni sposób zapewnić wdrożenie nowego pracownika, tak aby chciał pozostać w firmie na dłużej.
 
Dysponujemy wieloma rozwiązaniami, które mogą wesprzeć firmę w procesie wdrożenia nowego pracownika. W związku z tym, w trakcie trwania okresu próbnego będziemy regularnie kontaktować się z Państwem oraz nowym pracownikiem, by upewnić się, że wszystkie procesy przebiegają bezproblemowo.
 
Mogą Państwo również skorzystać z naszego portalu szkoleniowego online Hays Learning. Dzięki temu upewnią się Państwo, że nowy pracownik będzie posiadał wszystkie kompetencje niezbędne w nowej roli i już od pierwszego dnia pracy zyska poczucie, że rozwój jest jest jedną z kluczowych wartości dla organizacji.