WPROWADZANIE
ZMIAN W ŻYCIE

Wdrożenia nowego oprogramowania. Integracje systemów. Zmiany regulacyjne. Pomyślne wprowadzanie na rynek produktu o minimalnej funkcjonalności (MVP) w celu przebadania rentowności lub naprawa wstępnego biznesplanu. Od międzynarodowych przedsiębiorstw
po start-upy i scale-upy. Specjaliści od zwinnego zarządzania zmianą potrzebni od zaraz.

Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu zmianą, jesteś przeszkolony w zakresie zwinnych metodologii i posiadasz umiejętności niezbędne do pozyskiwania poparcia interesariuszy i zapewniania akceptacji nowych inicjatyw przez użytkowników, Twoje kompetencje są w cenie.

Bez względu na branżę, sektor i wielkość organizacji, w której chciałbyś pracować, zapewnimy Ci wyjątkowe możliwości i pomożemy wprowadzić zmiany również w Twoim życiu.

Znajdź swoją następną rolę

Naszym celem jest przedstawienie Ci ofert pracy, na których będziesz mógł w pełni wykorzystać swoje umiejętności – stanowisk, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Co więcej, pomożemy Ci rozwinąć Twoje umiejętności, zapewniając dostęp do najwyższej klasy szkoleń. Na pewno wiesz, jak ważna jest dobra komunikacja, dlatego będziemy Cię informować i wspierać na każdym kroku.

Będziemy kierować się Twoimi preferencjami, zapewnimy zgodność proponowanych przez nas ofert z tym, co dla Ciebie najważniejsze. A przede wszystkim, pomożemy Ci znaleźć pracę, która będzie stworzona dla Ciebie.

Sprawdź nasze najnowsze oferty pracy dla ekspertów ds. zarządzania zmianą lub prześlij nam swoje CV.

Najnowsze oferty pracy dla specjalistów ds. zarządzania zmianą

PMO Manager
Polska
Change Manager
remote or hybrid work (Kraków based)
IT Project Manager
Polska
do 100PLN/h net+VAT
Sprawdź

Odpowiedzi na pytania dotyczące zarządzania zmianą

Czy dostępnych jest wiele stanowisk pracy dla specjalistów ds. zarządzania zmianą?

Ze względu na ogromną liczbę projektów związanych z transformacją cyfrową i zmianami zachodzącymi w organizacjach różnej wielkości ze wszystkich branż, zapotrzebowanie zarówno na pracowników kontraktowych, jak i stałych menedżerów ds. zarządzania zmianą jest największe w historii.
 
Oznacza to, że jest to świetny czas, aby pomyśleć o kolejnych etapach rozwoju kariery i zacząć szukać pracy, która przyniesie prawdziwą satysfakcję.

Jakie kwalifikacje pomagają w rozwoju specjalistom ds. zarządzania zmianą?

Certyfikaty Agile Practitioner są coraz bardziej pożądane i przydatne w przypadku menedżerów ds. zarządzania zmianą. Oprócz tego mile widziane są również certyfikaty takie jak SAFe Practitioner, Six Sigma, PMP i ITIL oraz stopnie naukowe w adekwatnych dziedzinach.
 
Udział w kursie PRINCE2, od dawna uważany za standard w branży, jest nadal dobrze odbierany. Natomiast ITIL dzięki zastosowaniu podejścia systematycznego i dostosowaniu do najlepszych praktyk, zapewnia kwalifikacje odpowiednie w branżach bazujących na IT i infrastrukturze.

Jakie są najważniejsze umiejętności, które powinien posiadać menedżer ds. zarządzania zmianą?

Niezbędna jest dobra organizacja i umiejętności z zakresu zwinnego zarządzania projektami, a także doświadczenie w koordynowaniu wielu strumieni pracy i zasobów oraz zdolność do ciągłej adaptacji. Ponadto menedżerowie ds. zarządzania zmianą powinni posiadać specjalistyczną wiedzę z zakresu projektowania, przeprowadzania i wdrażania transformacji na wszystkich poziomach.
 
Powyższe obejmują zmiany organizacyjne, procesowe, technologiczne i behawioralne. Niezbędna jest również umiejętność skutecznego wpływania na różnych, zmieniających się odbiorców.

Jak wygląda ścieżka kariery menedżera ds. zarządzania zmianą?

Zarządzanie zmianą jednoznacznie wskazuje na stanowisko przywódcze. Kiedy zdobędziesz większe doświadczenie w zarządzaniu zmianą, będziesz mógł lepiej wykorzystać swoją wiedzę w zarządzaniu większymi programami zmian na poziomie makro.