WSPIERAMY ROZWÓJ
TWOJEJ KARIERY

Zapotrzebowanie na Twoje kompetencje jest obecnie bezprecedensowe - to okazja, by znaleźć rolę idealną dla Ciebie. Zbudowaliśmy unikatową sieć kontaktów i relacji z wieloma pracodawcami z branży technologicznej - od dynamicznie rozwijających się startupów po wiodące globalne firmy.

Nasi eksperci, będący specjalistami w rekrutacji, posiadają unikatową wiedzę branżową z zakresu IT, dlatego są w stanie udzielić profesjonalnego wsparcia w rozwoju Twojej drogi zawodowej - dowiemy się, co naprawdę jest dla Ciebie ważne i przedstawimy możliwości dalszego rozwoju.

Znajdź swoją następną rolę

Niezależnie od tego, czy szukasz zatrudnienia w dynamicznym startupie, scaleupie czy przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji, uzyskasz dostęp do unikatowych ofert pracy.

Jesteśmy ekspertami w branży technologicznej, dlatego potrafimy znaleźć dla Ciebie oferty, które najlepiej odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Role, w których wykorzystasz swoje kompetencje i doświadczenie. Zapewnimy Ci unikatowe wskazówki, analizy dotyczące pracodawców, a nawet rozwój kompetencji - by decyzje, które podejmiesz były dla Ciebie najlepsze. Wyróżnia nas właśnie to, że jesteśmy partnerem Twojej długofalowej kariery.

Zobacz nasze najnowsze oferty IT lub prześlij swoje CV

Najnowsze oferty pracy IT

Resource Support / Personal assistant
Polska
Tester automatyzujący
zdalnie lub hybrydowo (Kraków/ Warszawa)
Business Consultant - Investment Compliance (SimCorp Dimension)
Poland
Sprawdź

Ważne pytania dotyczące IT

Jakie role i możliwości są dostępne dla specjalistów IT?

Obserwujemy obecnie ogromne zapotrzebowanie na doświadczonych, ambitnych i wykwalifikowanych specjalistów o wysokim poziomie umiejętności technicznych. Począwszy od sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego po cloud computing i IoT, nowe osiągnięcia w technologii mają fundamentalne znaczenie dla wzrostu i sukcesu organizacji. 
 
Nieprzerwanie odnotowujemy zapotrzebowanie na analityków i ekspertów ds. danych, software developerów, ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa, architektów infrastruktury, specjalistów CRM, ekspertów ds. automatyzacji i chmury, a także managerów projektu i zmiany.
 
Specjaliści ds. przywództwa z udokumentowanym osiągnięciami są również poszukiwani we wszystkich branżach. Postępująca transformacja cyfrowa staje się niezmiernie ważna dla wielu organizacji, a liderzy ds. technologii uczestniczą w podejmowaniu najważniejszych decyzji organizacji. 

Czy w branży technologicznej są dostępne oferty zarówno do pracy stałej, jak i kontraktowej?

Tak - uwzględniając, że projekty transformacji cyfrowej prowadzone są obecnie w większości spółek, zarówno sektora publicznego, jak i prywatnego, oraz ogromną liczbę startupów i firm rozwijających się, by wprowadzać usługi na rynek i zapewnić zwiększenie inwestycji, istnieje olbrzymia liczba atrakcyjnych ofert zarówno stałych, jak i kontraktowych.
 
Dlatego niezależnie od Twoich kompetencji, doświadczenia i ambicji, obecna sytuacja zdecydowanie sprzyja rozwojowi kariery zawodowej.

Jakie są najważniejsze kompetencje specjalisty IT?

Niezbędne są umiejętności techniczne i wiedza właściwa dla specjalizacji. Dyplomy i uprawnienia w konkretnym obszarze również zostaną docenione. Niemniej równie ważne, a niekiedy nawet ważniejsze od dyplomów i uprawnień, jest doświadczenie.
 
Należy wykazać się dobrą znajomością nowych technologii, doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, a także dążeniem do zdobywania wiedzy i pasją do ciągłego rozwoju i uczenia się.

Kto zatrudnia specjalistów IT?

Wszyscy. Technologia stała się warunkiem utrzymania rentowności działalności gospodarczej, a rozwija się tak szybko, że pracodawcy stale poszukują specjalistów, którzy pomogą im zrealizować cele organizacji.
 
Stąd też jest ogromne zapotrzebowanie na specjalistów IT we wszystkich sektorach rynku. Nie wiesz, w jakim kierunku chcesz rozwijać swoją karierę? Jako lider na rynku rekrutacji zapewnimy Ci najlepsze wsparcie, na które składają się: omówienie ofert pracy, zapewnienie dostępu do najnowszych informacji i danych rynkowych. Pomożemy Ci w podejmowaniu świadomych decyzji - nie tylko dziś, ale w trakcie całej kariery zawodowej.