POZNAJ
HAYS TECHNOLOGY

Przyszłość rekrutacji w branży technologicznej

Na obecnym rynku zacierają się granice geograficzne w pozyskiwaniu talentów w branży technologicznej. Zbudowaliśmy unikalną sieć kontaktów i dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania i wyselekcjonować talenty, które będą najlepiej dopasowane do Państwa organizacji.

Dzięki nawiązanym relacjom jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szybki dostęp do danych rynkowych przygotowanych w oparciu o naszą specjalistyczną wiedzę i ponad 50 letnią obecność na światowych rynkach pracy.

Dostęp do najlepszych ekspertów branży tech

Analizy rynku tworzymy bazując na naszym doświadczeniu i wiedzy. Stale inwestujemy w najnowsze technologie i systemy. Prowadzone przez nas badania dostarczają klientom aktualnej wiedzy na temat obecnego rynku technologicznego oraz kompetencji, które będą poszukiwane w przyszłości.

Rozumiemy, że wobec dynamicznie zachodzących zmian na rynku technologicznym, zapewnienie organizacjom szybkiego dostępu do najlepszych talentów jest dziś ważniejsze niż kiedykolwiek. Przez lata budowaliśmy społeczność zaangażowanych kandydatów, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu dostęp do unikalnych kompetencji,  które są potrzebne dziś i które będą potrzebne w przyszłości.

Możemy wspierać Państwa w budowaniu strategii zatrudnienia. Jesteśmy zaufanym partnerem wielu organizacji na całym świecie i niezależnie od tego, czy poszukują Państwo specjalisty, czy całego nowego zespołu, wiemy, którzy kandydaci przyczynią się do sukcesu firmy.
Responsive Image
Responsive Image

Partner Twojej kariery 

Hays Technology jest partnerem wspierającym karierę zawodową tysięcy specjalistów w branży technologicznej z całego świata. Oferujemy różnorodne oferty pracy, specjalistyczną wiedzę, wnikliwą znajomość sektorów i stanowisk, a także prosty proces rekrutacyjny oparty na doradztwie.

Wyszukamy najlepiej dopasowane oferty pracy. Dzięki unikalnej sieci pracodawców dajemy Ci dostęp do szerokich możliwości rozwoju kariery zawodowej. Jako nasz partner zyskujesz pewność, że zapewnimy Ci kompleksową obsługę oraz wsparcie w podejmowaniu decyzji na każdym etapie Twojej kariery zawodowej.

Naszą rolą jest kształtowanie rynku pracy tak, aby nasi kandydaci, klienci i pracownicy mogli wspólnie budować jego przyszłość. Hays Technology.