POZNAJ
NAS

Przyszłość rekrutacji w branży technologicznej

Jako wiodący specjalista w dziedzinie rekrutacji oraz usług HR, wspieramy profesjonalistów oraz organizacje w ich dążeniu do sukcesu. Teraz i w przyszłości.

Na przestrzeni ponad 50 lat przeszliśmy daleką drogę. Zaczęliśmy naszą działalność w małym biurze w Londynie. Teraz jesteśmy globalną organizacją, która specjalizuje się w łączeniu utalentowanych ekspertów z najlepszymi ofertami pracy w ponad 20 branżach na całym świecie.

Dostęp do najlepszych ekspertów branży tech

Charakteryzuje nas dążenie do ciągłego rozwoju, nauki oraz pełnego zrozumienia ludzi i organizacji, z którymi współpracujemy. W połączeniu ze skalą naszej działalności oraz bogatym doświadczeniem, stanowi to nasz silny atut, który wykorzystujemy we wszystkim, co robimy. Gwarantujemy lepszy, szybszy i bardziej efektywny kosztowo dostęp do najlepszych kandydatów, którzy dzięki swoim kompetencjom nadają tempa pozytywnym zmianom zachodzącym na świecie. Portfolio naszych usług zawiera rekrutacje do pracy stałej, rozwiązania zatrudnienia zewnętrznego oraz doradztwo HR.

Jesteśmy organizacją, która na pierwszym miejscu stawia ludzi. Wspieramy utalentowanych ekspertów w rozwoju kariery, pomagając im znaleźć pracę lub projekt, odpowiadający ich umiejętnościom i aspiracjom. Pełnimy rolę zaufanych doradców, aby ułatwić kandydatom pełną realizację potencjału w ciągle zmieniającym się świecie pracy.

Responsive Image
Responsive Image

Zawsze postępujemy właściwie

Stawiając naszych klientów i kandydatów na pierwszym miejscu, działamy w najlepszym interesie organizacji i profesjonalistów oraz społeczności, w których żyjemy i pracujemy.

Dzięki naszej inicjatywie „Helping for your tomorrow” staramy się dobrze wykorzystać naszą wiedzę i brać aktywny udział w tworzeniu lepszej przyszłości dla wszystkich. Współpracujemy z organizacjami non-profit, a nasi pracownicy każdego roku mogą przeznaczyć jeden dzień pracy na wolontariat.

Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź naszą stronę korporacyjną.