DOSTĘP DO
NAJWIĘKSZEJ
SPOŁECZNOŚCI
SPECJALISTÓW

Na rynku nie obowiązują obecnie żadne granice geograficzne. Jesteśmy partnerem wielu organizacji na całym świecie i niezależnie od tego, czy poszukują Państwo specjalisty, czy całego zespołu, wiemy, którzy kandydaci przyczynią się do sukcesu firmy.

Rozumiemy, że na zmieniającym się rynku, takim jak rynek technologiczny, zapewnienie szybkiego dostępu do talentów jest niezwykle ważne. Dla nas liczy się  Państwa sukces jako pracodawcy oraz jako organizacji, a nasza współpraca opiera się na zasadach partnerstwa.

Rekrutacje stałe

Od lat budujemy relacje z naszymi kandydatami, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu dostęp do kompetencji, które są potrzebne dziś i które będą potrzebne jutro. Wiemy, gdzie poszukiwać odpowiednich specjalistów, których Państwo potrzebują. Jest to kluczowe w przypadku dotarcia do niszowych społeczności, których członkowie nie koniecznie szukają aktywnie nowej pracy, a także dla zapewnienia inkluzywności na każdym etapie procesu rekrutacji.

Niezależnie od sektora, rozmiaru organizacji czy poziomu stanowiska, posiadamy specjalistyczną wiedzę pozwalającą nam na pozyskiwanie talentów. Zbudowaliśmy silne relacje, dzięki którym możemy zaoferować Państwu dostęp do analizy rynku i najnowszych informacji rynkowych. Nasze działania postrzegamy jako daleko wykraczające poza wsparcie rekrutacji - inwestujemy w sukces firmy, a naszą ambicją jest wspieranie Państwa aspiracji i zapewnienie talentów.
 
By rozpocząć współpracę zachęcamy do wypełnienia formularza.
Responsive Image
Responsive Image

Kontrakt

Możemy pomóc zawsze wtedy, gdy firma potrzebuje dodatkowego, eksperckiego wsparcia technologicznego. Rozwiązaniem jest podjęcie współpracy ze specjalistą w dziedzinie technologii, świadczącym swoje usługi w ramach współpracy B2B. Bez względu na to, czy niezbędne jest jak najszybsze wypełnienie luki kompetencyjnej, czy organizacja tworzy zespół projektowy – nasze relacje z siecią najwyższej klasy kontraktorów sprawią, że firma otrzyma dokładnie takie wsparcie, jakiego aktualnie potrzebuje. Kontraktorzy Hays to bardzo często osoby, które nie aplikują na oferty pracy i nie sposób dotrzeć do nich bez wcześniej wypracowanych relacji.
 

Globalna społeczność Technology Recruitment liczy w tej chwili ponad 6000 kontraktorów, pracujących z organizacjami różnej wielkości, prowadzących działalność w różnorodnych branżach i sektorach rynku. Aby zgłosić zapotrzebowanie kompetencyjne firmy lub dowiedzieć się więcej, zostaw swoje dane – skontaktujemy się z Tobą.

Zleć rekrutację

Jesteśmy zawsze gotowi udzielić wsparcia w rekrutacji pracowników o aktualnie poszukiwanych kompetencjach.

Prosimy o pozostawienie​​​​​​ danych kontaktowych, a jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Państwem, by omówić, jak możemy pomóc.
 
 
  •  

Niniejszym oświadczam, że przeczytałem/am i akceptuję Regulamin. Wypełniając powyższy formularz, poświadczam, że przeczytałem/am i zrozumiałem/am zapisy Polityki Prywatności.

Ważne pytania dotyczące rekrutacji w branży technologicznej

Dlaczego warto skorzystać z usług rekrutacyjnych?

Specjalistyczna wiedza i relacje ze specjalistami w branży technologicznej sprawiają, że znajdziemy eksperta pasującego do Państwa zespołu - zarówno najlepszego kierownika projektu, jak i specjalistę Salesforce.
 
Dedykowany konsultant Hays skontaktuje się z Państwem w celu dokładnego poznania działalności firmy, tak abyśmy mogli dopasować najlepszych kandydatów do ról w organizacji.
 
Po określeniu profilu poszukiwanego kandydata, rekruter, polegając na swej specjalistycznej wiedzy i rozbudowanej sieci kontaktów, wyszuka specjalistę, który będzie pomagał realizować cele organizacji.

Jaki jest najlepszy sposób, aby zlecić rekrutację?

Uruchomienie procesu rekrutacji kandydata jest niezwykle proste - mogą Państwo zgłosić swój wakat poprzez formularz „Zleć rekrutację” lub porozmawiać bezpośrednio z konsultantem, dzwoniąc do lokalnego biura Hays.

W jaki sposób pozyskać i zaangażować pracowników z branży technologicznej?

Gdy poznamy cele i kulturę organizacyjną firmy oraz profil stanowiska poszukiwanej osoby, uruchomimy szereg narzędzi - od specjalistycznych portali pracy, przez kampanie w mediach społecznościowych, aż po tworzenie dedykowanych mikrowitryn.
 
Jednak, co najważniejsze, skorzystamy z naszej unikalnej sieci kontaktów i wyjątkowych relacji z ekspertami w branży technologicznej, by znaleźć i zaangażować kandydatów, zarówno tych aktywnych, jak i pasywnych.

Czy Hays oferuje również wsparcie w zakresie onboardingu?

Odpowiedni proces onboardingu ma ogromne znaczenie, w szczególności w przypadku specjalistów z branży technologicznej. Wobec ogromnej konkurencji w poszukiwaniu talentów, należy w odpowiedni sposób zapewnić wdrożenie nowego pracownika, tak aby chciał pozostać w firmie na dłużej.
 
Dysponujemy wieloma rozwiązaniami, które mogą wesprzeć firmę w procesie wdrożenia nowego pracownika. W związku z tym, w trakcie trwania okresu próbnego będziemy regularnie kontaktować się z Państwem oraz nowym pracownikiem, by upewnić się, że wszystkie procesy przebiegają bezproblemowo.
 
Mogą Państwo również skorzystać z naszego portalu szkoleniowego online Hays Learning. Dzięki temu upewnią się Państwo, że nowy pracownik będzie posiadał wszystkie kompetencje niezbędne w nowej roli i już od pierwszego dnia pracy zyska poczucie, że rozwój jest jest jedną z kluczowych wartości dla organizacji.