Dla Kontraktorów

IT Contracting


 

HAYS Information Technology specjalizuje się w dostarczaniu usług IT poprzez zewnętrznych specjalistów i konsultantów. Staramy się pracować z najlepszymi, dlatego też jesteśmy w stanie realizować coraz bardziej złożone i zaawansowane projekty. Swoje usługi kierujemy do wszystkich sektorów gospodarki, a w szczególności do firm, które potrzebują w szybki sposób pozyskać wiedzę i doświadczenie w zakresie projektów IT.
Firma Hays, będąca częścią międzynarodowej grupy HAYS plc, ma ogromną wiedzę nt. rynku specjalistów IT & Telco w Polsce i Europie, przez co jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom błyskawiczne wsparcie i usługi IT w żądanej technologii. Nasze projekty cechuje indywidualne podejście do potrzeb Klienta, skuteczność dotarcia do właściwego specjalisty lub grupy specjalistów oraz niezawodność. Mamy ambicje stać się kluczowym partnerem biznesowym dla swoich Klientów.

Co robimy:
Korzystanie z zewnętrznych specjalistów to bardzo popularne rozwiązanie przy realizacji projektów IT. Outsourcing kadry IT przede wszystkim pozwala na możliwości szybkiego skorzystania z usług zewnętrznych konsultantów, jak również umożliwia elastyczne zarządzanie kosztami związanymi z zatrudnianiem kadry.

IT Contracting to możliwość leasingu zewnętrznych specjalistów „pod projekt” oraz korzystania z zewnętrznego wsparcia w przypadku blokady projektów rekrutacyjnych. Efektem takiego podejścia są oszczędności naszych klientów wynikające z braku konieczności utrzymania dużej liczby stałej kadry pracowniczej.

Naszą firmę wyróżnia profesjonalne podejście do potrzeb klienta, konkurencyjna oferta handlowa oraz elastyczność i szybkość w działaniu. 

Realizujemy projekty:
leasingu specjalistów IT pod konkretny projekt;
leasingu specjalistów IT dla podmiotów zagranicznych, które zdecydowały się na nearshoring na naszym rynku;
leasing specjalistów IT pod projekty wolumenowe (większa liczba specjalistów z różnych obszarów technologicznych).

HaysSearchForm Portlet

Kontakt

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, by dowiedzieć się więcej o IT Contractingu.

T: +48 22 584 5650           
E: itc@hays.pl  

Współpraca z IT Contracting

Współpraca z IT Contracting

Dowiedz się więcej o zasadach współpracy z nami i najnowszych projektach.

Zalety IT Contractingu

Zalety IT Contractingu

Poznaj zalety pracy w roli kontraktora IT i rozwijaj swoją karierę zawodową.

Zarejestruj swoje CV

Zwiększ swoje szanse na rynku pracy i prześlij nam swoje CV.

Social media promo box

Hays w social media